Press room

Informacje prasowe

25 stycznia 2010, 09:34

Wybierz zestaw. Odbierz gratis

Amica ruszyła z kolejną promocją typu 1+1=3. Przy zakupie zestawu do zabudowy (piekarnik + płyta) kupujący mogą liczyć nie tylko na promocyjną cenę. Klienci, którzy zdecydują się na zakup dodatkowego urządzenia (okap lub zmywarka) mogą otrzymać dodatkowy wartościowy sprzęt za darmo. Gratisami są m.in. wysokiej klasy odkurzacz, okap i kuchenka mikrofalowa. Promocja o nazwie: Wybierz zestaw. Odbierz gratis! potrwa do końca kwietnia  2010.

 Aby otrzymać dodatkowy prezent uczestnik akcji powinien dokonać dwóch zakupów, w tym jednego z zestawu promocyjnego, który obejmuje całą gamę piekarników do zabudowy oraz płyt indukcyjnych, gazowych oraz ceramicznych - wszystkie w niezwykle atrakcyjnych cenach. Do tego „dorzucić" trzeba dowolny okap kominkowy lub wyspowy albo zmywarkę do zabudowy. W nagrodę czeka gratis w postaci odkurzacza lub okapu albo odkurzacza i kuchenki mikrofalowej - w zależności od wybranego wariantu promocji. Łączna wartość bonusów aż 738 zł!

Promocją objęte są urządzenia charakteryzujące się interesującym wzornictwem, solidnymi materiałami i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Innowacyjność i współczesny design to stałe cechy sprzętu Amiki. Warto w tym kontekście zaznaczyć, że wśród promocyjnych produktów znajduje się również nowoczesny piekarnik z wprowadzonej nie dawno na rynek serii Scandium.

Także gratisy przykuwają uwagę swoimi parametrami oraz wysoką funkcjonalnością. Spójrzmy. Okap posiada 3 stopnie pracy wentylatora, aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe oraz może pracować w trybie wyciąg lub pochłaniacz. Odkurzacz charakteryzuje się 6 stopniami filtracji i długimi chromowanymi rurami teleskopowymi. Wyposażono go też w zabezpieczenie przed przegrzaniem, mechaniczną regulację ssania w uchwycie węża oraz bogaty zestaw ssawek i szczotek. Kuchenka mikrofalowa o pojemności 17l, posiada emaliowane wnętrze z grillem kwarcowym o mocy 1 000W, elektroniczne sterowanie, 8 programów automatycznych, 5 poziomów mocy oraz blokadę włączenia przez dzieci.

Ilość nagród w promocji jest ograniczona do wyczerpania się zapasów. Promocja będzie prowadzona w wybranych sklepach AGD na terenie całego kraju w okresie od 18 stycznia do 30 kwietnia 2010. Szczegóły promocji zawarte są w ulotce promocyjnej dostępnej w sklepach na terenie całego kraju oraz na stronach internetowych.

Przydatne linki:

www.amica.com.pl

 

Poleć komunikat prasowy