Press room

Informacje prasowe

12 lutego 2010, 08:48

Spokój na lata

Amica ruszyła z nową akcją promocyjną: Gwarancja spokoju. Klient, który kupi lodówkę, pralkę lub zmywarkę, może bezpłatnie przedłużyć gwarancję na urządzenie aż do 5 lat. Promocją objętych jest ponad 50 produktów znajdujących się w portfolio Amiki.

 Aby otrzymać 5-letnią gwarancję na zakupiony sprzęt wystarczy poprawnie wypełnić kupon (do pobrania przy zakupie lub ze strony internetowej firmy) i przesłać go na adres Centrum Serwisowego Amiki wraz z kopią dowodu zakupu i oryginałem karty gwarancyjnej. W ciągu sześciu tygodni od dotarcia przesyłki do Amiki na adres e-mail lub domowy Klienta zostanie wysłane potwierdzenie udziału w promocji. Wystarczy podpiąć je pod wykonaną wcześniej kopię karty gwarancyjnej i cieszyć się pięcioletnią gwarancją.

 - Każdy przywiązuje ogromną wagę do niezawodności użytkowanych produktów. W trosce o Klientów nieustannie poszukujemy rozwiązań, które pozwolą ją zapewnić i zakomunikować Klientom osiągnięcia w tym zakresie. Pewni jakości oferowanych urządzeń proponujemy Klientom wydłużenie okresu gwarancji aż do 5. lat. To 3 lata ponad standard obowiązujący na rynku! Warto podkreślić, że oferta ta dotyczy wiodących modeli z naszego portfela - mówi Robert Drożyński, menedżer ds. komunikacji marketingowej w Amice.

 Gwarancją objętych jest ponad 50 produktów Amiki (lodówek linii FK, pralek linii AWCN, AWCE i AWSE i zmywarek wolnostojących), które zostaną zakupione w okresie od 1 lutego do 30 kwietnia 2010 r. Nie trzeba dodawać, że sprzęt charakteryzuje się interesującym wzornictwem, solidnymi materiałami i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Innowacyjność i współczesny design to stałe cechy sprzętu Amiki.

Szczegóły promocji (wraz z ulotką i kuponem promocyjnym) dostępne są na stronie internetowej: www.amica.com.pl.

 

Poleć komunikat prasowy