Press room

Informacje prasowe

25 marca 2010, 08:39

Mikrofalówka pełna popcornu!

Pod takim właśnie hasłem rozpoczyna się kolejna, promocyjna akcja Amiki. Tym razem są to działania typu cross promotion realizowane we współpracy z firmą Bakalland, który konsumentom wybierającym kuchenki mikrofalowe Amiki oferuje zapas popcornu. 

Zasady są proste. Każdy kto kupi promocyjną kuchenkę mikrofalową marki Amica otrzyma w prezencie miesięczny zapas popcornu Bakalland. Promocją objęto urządzenia z linii: AMM i AMG. Szczegółowe zestawienie modeli objętych promocją znajduje się w ulotkach promocyjnych dostępnych w punktach sprzedaży oraz na stronach internetowych. Przygotowanie specjalnego serwisu internetowego sprawiło, że znacznie łatwiej dotrzemy do wszystkich informacji związanych z promocją. Był to również naturalny wybór, ze względu na szybkość, która kojarzy się zarówno z Internetem jak i kuchenką mikrofalową, z których korzystamy szczególnie wtedy, gdy zależy nam na czasie.

- Dla osób prowadzących dynamiczny, aktywny tryb życia przygotowywanie potraw w kuchence mikrofalowej to idealne rozwiązanie. To możliwość o wiele szybszego od tradycyjnego rozmrażania, nie mówiąc już o skróceniu czasu przygotowywania potraw nawet o połowę w stosunku do tradycyjnych metod. Warto także pamiętać, że wiąże się to również ze zmniejszeniem kosztów energii elektrycznej i zachowaniem wszystkich składników odżywczych, które w tradycyjnym procesie obróbki termicznej ulegają rozkładowi - podkreśla Zdzisław Wiese, PR Manager Amiki.

 

Promocja będzie dostępna tylko w sieciach Media Markt i Saturn i potrwa od 15 marca do 31 maja 2010.

 

Poleć komunikat prasowy