Press room

Informacje prasowe

01 czerwca 2010, 08:49

Trend Plus w ofercie

Trend Plus: nowe lodówki w ofercie Amiki

W maju pojawiły się ofercie produktowej Amiki cztery nowe chłodziarko zamrażarki, dzięki którym firma jest lepiej przygotowana do zbliżającego się sezonu wzmożonego zainteresowania tym właśnie urządzeniami. Warto podkreślić zwłaszcza fakt, że nowo wprowadzane modele to urządzenia z segmentu lodówek wysokich, czyli powyżej 180 cm, posiadających klasę energetyczną A+. To właśnie takie urządzenia cieszą się szczególnym zainteresowaniem klientów.  

 Nowa linia lodówek Trend Plus została stworzona z myślą o tych konsumentach, którzy cenią elegancję i komfort użytkowania. Produkty tej linii są niezwykle funkcjonalne, łatwe w użytkowaniu i oszczędne. Oryginalny i ponadczasowy design z pewnością wzbogaci każde wnętrze kuchenne. Nowe lodówki są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych białej i inoxowej, co otwiera szerokie możliwości aranżacji kuchni.

 - Wchodzimy w nowy sezon z naprawdę mocna ofertą produktową, dzięki której możemy naszym klientom zaoferować gamę urządzeń spełniających najwyższe standardy rynkowe. Najwyższe klasy energetyczne oraz szereg rozwiązań technologicznych z pewnością zyskają zainteresowanie konsumentów – mówi Marek Konieczny zajmujący się sprzętem chłodniczym w Amice. – Przemyślane rozplanowanie wnętrza, funkcjonalne pojemne półki, system szuflad i balkoników sprawiają, że w nowej lodówce bez problemu zmieszczą się nawet największe zakupy.

 Spośród ciekawych rozwiązań funkcjonalnych z całą pewnością warto bliżej przyjrzeć się systemowi No Frost, dzięki któremu możemy zapomnieć o rozmrażaniu. Innowacyjny system obiegu zimnego powietrza No Frost zapewnia taką samą, optymalna temperaturę w całym wnętrzu, a nadmiar wilgoci jest automatycznie odprowadzany na zewnątrz. To właśnie dzięki temu udaje się uniknąć żmudnego i pracochłonnego procesu rozmrażania. Panel elektroniczny umożliwia łatwe zarządzanie wieloma praktycznym funkcjami jak np. funkcja Eco, czy funkcja Wakacje, które nie tylko dbają o środowisko naturalne, ale także gwarantują niższe rachunki za energię elektryczną.

 Nowe lodówki Amiki Trend Plus to połączenie interesującego wzornictwa, nowoczesnych materiałów i ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych. Wszystkie produkty sprzedawane pod marką Amica spełniają krajowe i europejskie normy jakości i bezpieczeństwa gwarantując długą i niezawodną pracę. Dbałość o wygodę użytkowania oraz nowoczesne rozwiązania zostały docenione przez konsumentów, co zaowocowało licznymi wyróżnieniami w badaniach wśród których znalazło się także prestiżowe godło Marki najbardziej przyjaznej środowisku naturalnemu.

Poleć komunikat prasowy