Press room

Informacje prasowe

05 lipca 2010, 09:14

Wszystko plus więcej na lato

Kupując lodówkę Amica do końca wakacji można także skorzystać z promocji i wydłużyć gwarancję aż do 5 lat. Dzięki nowoczesnym i energooszczędnym lodówkom Amiki każdy będzie mógł cieszyć się schłodzonymi napojami zawsze wtedy, gdy będzie miał na to ochotę. Szeroki wybór wielkości i pojemności pozwala zaspokoić potrzeby każdego: zarówno singla jak i dużej rodziny. 

Lodówka to urządzenie niezbędne w domu przez cały rok, ale jej walory doceniamy szczególnie latem. Jeśli chcemy mieć stały dostęp do chłodnych napojów, kostek lodu, a także chronić świeżość ulubionych produktów i potraw warto wybrać niezawodny sprzęt chłodzący. Chłodziarki i chłodziarko-zamrażarki Amiki to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią jakość i wygodę. Są niezwykle funkcjonalne, łatwe w użytkowaniu i oszczędne. A ich oryginalny i ponadczasowy design z pewnością wzbogaci każde kuchenne wnętrze. Lodówki są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych białej i inox oraz jako sprzęt do zabudowy w meblach kuchennych, co daje nieograniczone możliwości  aranżacji kuchni. Funkcjonalne wnętrze z systemem pojemnych półek, szuflad i balkoników umożliwi przechowanie nawet wielkich zakupów czy dużego garnka z zupą.

Urządzenia Amiki to produkty tworzone na podstawie najnowszych technologii, posiadające praktyczne rozwiązania techniczne. Spośród wielu z pewnością warto zwrócić uwagę na system No Frost, sprawiający, że użytkowanie lodówki staje się niezwykle wygodne. Dzięki innowacyjnej metodzie rozprowadzania powietrza No Frost zapewnia taką samą, optymalna temperaturę w całym wnętrzu, a nadmiar wilgoci jest automatycznie odprowadzany na zewnątrz. To właśnie dzięki temu udaje się uniknąć żmudnego i pracochłonnego procesu rozmrażania chłodziarki. Panel elektroniczny umożliwia łatwe zarządzanie pracą lodówki, a funkcje Eco czy Wakacje, pozwalają dbać o środowisko naturalne i gwarantują niższe rachunki za energię elektryczną.

Wszyscy, którzy do 31 sierpnia kupią lodówkę Amiki z linii Trend mogą skorzystać z bezpłatnego przedłużenia gwarancji na okres 5 lat. Aby otrzymać 5-letnią gwarancję wystarczy wziąć ze sklepu lub pobrać ze strony internetowej Amiki kupon, wypełnić go i przesłać wraz z kserokopią dowodu zakupu i oryginałem karty gwarancyjnej na adres podany w materiałach promocyjnych. Zgłoszenie powinno być przesłane nie później niż 30 dni od dnia zakupu. Na zakończenie warto dodać, że promocji „Wszystko lub więcej” są też dostępne niezawodne pralki Amiki.

Poleć komunikat prasowy