Press room

Informacje prasowe

02 marca 2018, 13:17

Z Amica zyskaj i Ty!

950 tys. zł – to łączna wartość nagród w najnowszej promocji Amica. Od 2 marca wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakup urządzeń do zabudowy polskiego producenta, otrzymają zwrot w wysokości nawet 450 zł.

Nowa ogólnopolska akcja Amica to propozycja dla osób poszukujących do swojej kuchni użytecznych i wyposażonych w funkcjonalne rozwiązania najwyższej jakości sprzętów AGD. Za zakup jednego z wybranych piekarników (z linii INTEGRA oraz IN.) i dowolnej czteropolowej płyty grzejnej, otrzymają oni kartę przedpłaconą o wartości 200 zł. Klienci, którzy zdecydują się dodatkowo na zakup okapu o wartości nie niższej niż 349 zł otrzymają kartę o wartości 300 zł. Osoby, które wyposażą swoją kuchnię w 5 różnych sprzętów Amica (piekarnik, płytę grzejną, okap i zmywarkę lub lodówkę) otrzymają zwrot w wysokości aż 450 zł.

Promocja jest dostępna w dobrych sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Akcja komunikowana jest poprzez materiały POS (ulotki oraz naklejki) i działania online. Wykorzystane zostaną takie narzędzia jak targetowanie, remarketing również w modelu programmatic tak bo docierać do użytkowników w procesie zakupowym. Reklamy będą widoczne również na dużych portalach, Facebooku zarówno w wersji desktop jak i mobile, a także w Google w formie linkow sponsorowanych.

Promocja potrwa do 2 maja 2018 roku lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie: https://www.amica.pl/zyskajity  

###

Amica S.A. to największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Poprzez marki Amica, Gram, Hansa i CDA Grupa Amica generuje ponad 70 procent przychodów na ponad 50 rynkach zagranicznych. Firma jest laureatem prestiżowych nagród, m.in. Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej i Godła Teraz Polska. We Wronkach Amica S.A. produkuje kuchnie gazowe i elektryczne, a także płyty grzejne. Zatrudnia tu ponad 2,5 tys. ludzi, zapewniając niemal całej załodze umowy o pracę oraz szereg benefitów – m.in. przedszkole i żłobek, dostęp do własnego ośrodka wypoczynkowego, a także kartę Multisport.

 

Poleć komunikat prasowy