Press room

Informacje prasowe

17 kwietnia 2018, 09:47

WYGRAJ BILET NA WYJĄTKOWY KONCERT „AMICA MUSIC NIGHT”

Kamil Bednarek z zespołem oraz Sound’n’Grace zagrają 24 maja w klubie B17 w Poznaniu, podczas wydarzenia „Amica Music Night”. Biletów na koncerty nie można jednak kupić w wolnej sprzedaży, ponieważ są dostępne bezpłatnie dla użytkowników sprzętu AGD marki Amica. Aby posłuchać gwiazd na żywo należy wziąć udział w konkursie. Na szczęśliwców czeka aż 500 podwójnych wejściówek!

Choć jest jeszcze bardzo młody, Kamil Bednarek, od lat cieszy się sympatią fanów i silną pozycją na rodzimej scenie reggae. Chór Sound’n’Grace swoimi dwoma albumami i spektakularnymi występami podbił serca wielbicieli muzyki gospel, solul, funk i F&B. Artystów będzie można posłuchać na koncercie, w ramach unikatowego wydarzenia „Amica Music Night”, w poznańskim klubie B17. Imprezę poprowadzi znany prezenter Maciej Rock.

Bilety na tę muzyczną ucztę nie są dostępne w regularnej sprzedaży. 500 podwójnych wejściówek, które czekają na fanów obu zespołów można wygrać biorąc udział w konkursie, który dla swoich klientów zorganizowała Amica – producent dużego i małego sprzętu AGD.

Co zrobić, żeby zdobyć bilety i wziąć udział w koncercie? Przede wszystkim należy wejść na dedykowaną akcji stronę internetową: www.amicamusicnight.pl i wypełnić zadanie konkursowe. Na zwycięzców czeka 500 podwójnych zaproszeń. Konkurs potrwa od 12 do 22 kwietnia.

###

Amica S.A. to największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Poprzez marki Amica, Gram, Hansa i CDA Grupa Amica generuje ponad 70 procent przychodów na ponad 50 rynkach zagranicznych. Firma jest laureatem prestiżowych nagród, m.in. Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej i Godła Teraz Polska. We Wronkach Amica S.A. produkuje kuchnie gazowe i elektryczne, a także płyty grzejne. Zatrudnia tu ponad 2,5 tys. ludzi, zapewniając niemal całej załodze umowy o pracę oraz szereg benefitów – m.in. przedszkole i żłobek, dostęp do własnego ośrodka wypoczynkowego, a także kartę Multisport.

Poleć komunikat prasowy