Press room

Informacje prasowe

18 kwietnia 2018, 11:24

Wiosna w szklance – nowy blender kielichowy Amica

Coraz częściej wita nas zza okna poranne słońce, a temperatury stają się dużo wyższe. To niezawodne znaki, że przyszła wiosna! Wraz z nią nadchodzi ochota, żeby odzyskać witalność i każdego dnia wstawać wypoczętym i pełnym energii. To doskonałymoment na to, żeby zaopatrzyć się w najnowszy blender kielichowy BTM 5011 od Amica i stworzyć z nim prawdziwe bomby witaminowe w postaci pysznych koktajli, smoothie czy zup.

Po długiej zimie naszemu organizmowi przyda się uzupełnienie zapasów witamin i minerałów znajdujących się przede wszystkich w pojawiających się właśnie w sklepach i na targowiskach nowalijkach. Wszystkim chcącym zadbać o zdrowie na wiosnę Amica proponuje nowość – blender kielichowy BTM 5011, z którym przygotowanie koktajli lub smoothie jest bardzo łatwe i wygodne.

Precyzyjne cięcie

Po powrocie z wiosennego spaceru, zamiast pełnego cukru batonika warto sięgnąć po odświeżający, warzywno-owocowy napój. Nowy blender Amica posiada system sześciu ostrzy Ultra6, który pozwala na uzyskanie gładkiej konsystencji przy blendowaniu nawet twardych produktów. Dzięki wykonanym ze stali nierdzewnej, sześcioramiennym ostrzom zapewniającym precyzyjne co do milimetra blendowanie składników, nasz koktajl będzie gotowy w mgnieniu oka.  Wystarczy przelać do szklanki i gotowe!

Bezpieczeństwo i trwałość

Początek wiosny to też czas, gdy ciężkie i pożywne posiłki zamieniamy na lżejsze zupy kremy. Wykonany ze specjalnego szkła kielich HotSafe+ jest odporny na wysokie temperatury, dlatego możemy bez obaw wrzucić do niego świeżo ugotowane warzywa oraz gorący wywar bez konieczności czekania na to aż wystygną. Zwiększona wytrzymałość materiału gwarantuje dłuższą żywotność i estetyczny wygląd kielicha. Rozwiązanie to docenią wszystkie osoby, które lubią w kuchni działać błyskawicznie.

Zasmakuj w pomysłach

A co na deser? Mleczny shake, a może mrożona kawa? Funkcja Smoothie pozwala na przygotowanie napoju o wymarzonej, aksamitnej konsystencji dzięki zwiększonej liczbie obrotów i mocy urządzenia (800W). Dodanie do niego mrożonych owoców czy warzyw nie stanowi żadnego problemu! Blender poradzi sobie z nimi z łatwością dzięki funkcji kruszenia lodu. Komponując deser, nie zapominajmy o nasionach, orzechach czy pestkach czyli bardzo wartościowych dodatkach, które jednak ciężko jest zmielić. Dzięki Funkcji Pulse, blender z łatwością rozdrobni je na wysokich obrotach.Z najnowszym blenderem Amica przygotowanie pełnowartościowych koktajli, smoothie czy zup jest nie tylko wygodne, ale również zajmuje niewiele czasu dlatego warto uzupełnić swój jadłospis o te witaminowe bomby. 

 

###

Amica S.A. to największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Poprzez marki Amica, Gram, Hansa i CDA Grupa Amica generuje ponad 70 procent przychodów na ponad 50 rynkach zagranicznych. Firma jest laureatem prestiżowych nagród, m.in. Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej i Godła Teraz Polska. We Wronkach Amica S.A. produkuje kuchnie gazowe i elektryczne, a także płyty grzejne. Zatrudnia tu ponad 2,5 tys. ludzi, zapewniając niemal całej załodze umowy o pracę oraz szereg benefitów – m.in. przedszkole i żłobek, dostęp do własnego ośrodka wypoczynkowego, a także kartę Multisport.

Poleć komunikat prasowy