Press room

Informacje prasowe

24 kwietnia 2018, 08:45

Najnowsze modele kuchni wolnostojących Amica

Szybki nagrzew, Chłodny Front czy pojemność XXL – to tylko niektóre z funkcjonalności, w jakie zostały wyposażone najnowsze kuchnie wolnostojące Amica. Nowości, które trafiły właśnie do sklepów, są wyposażone w zaawansowane technologie dostępne również w produkowanych przez tego producenta piekarnikach do zabudowy. Urządzenia są dostępne w dwóch szerokościach (50 cm i 60 cm), dzięki czemu bez trudu wybierzemy taki, który najlepiej pasuje do naszej kuchni.  

Pierwsze kuchnie wolnostojące zjechały z linii produkcyjnych Amica w 1957 roku, czyli ponad 60 lat temu. Dzięki tak długiej obecności na rynku Amica cieszy się zaufaniem kupujących. Co ważne, producent konsekwentnie stara się odpowiadać na ich realne potrzeby dlatego nieustannie ulepsza swoje produkty oraz wyposaża je w funkcje niezbędne użytkownikom. Nowe modele kuchni wolnostojących, które można już znaleźć w sklepach, wyróżnia nie tylko nowoczesny design i kilka wersji kolorystycznych, ale przede wszystkim użyteczne funkcjonalności ułatwiające codzienne gotowanie.

Jeden z najnowszych modeli to 622GE3.33ZpTaKDpNA (Bm), który został wyposażony w rozwiązanie Chłodny Front, pozwalające na obniżenie temperatury szyby podczas pieczenia, zmniejszając tym samym ryzyko oparzenia przy przypadkowym dotknięciu. Dzięki temu, do wspólnego gotowania możemy bez obaw zaprosić także najmłodszych. Kolejnym rozwiązaniem zwiększającym bezpieczeństwo podczas pieczenia są prowadnice teleskopowe, które zapewniają stabilność przy wyciąganiu z piekarnika nawet bardzo obciążonych i rozgrzanych blach.  Łatwość pieczenia zapewnia rozwiązanie Szybki Nagrzew. Dzięki niemu możemy przygotować wszystkie potrawy dużo szybciej niż zwykle ponieważ piekarnik osiąga wysoką temperaturę w wyjątkowo krótkim czasie - 150°C w zaledwie 4 minuty. Wnętrze urządzenia pokryte jest emalią Easy Clean, która powoduje, że jest ono idealnie gładkie i łatwiejsze w utrzymaniu w czystości.

Podobne rozwiązania znajdziemy w modelu 522GE3.43ZpTaDNA(Xx). Tym, co odróżnia go od poprzedniego jest przede wszystkim zwiększona pojemność – XXL (czyli aż 65l). Pozwala ona na przygotowanie dużej ilości wypieków bez pieczenia na raty oraz upieczenie w całości np. indyka.  Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w stabilne, żeliwne ruszty.

Nowe modele kuchni są dostępne w różnych szerokościach (pierwszy 60 cm, drugi 50 cm) dzięki czemu bez trudu znajdziemy taki, który najlepiej odpowiada wymiarom naszej kuchni.

###

Amica S.A. to największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Poprzez marki Amica, Gram, Hansa i CDA Grupa Amica generuje ponad 70 procent przychodów na ponad 50 rynkach zagranicznych. Firma jest laureatem prestiżowych nagród, m.in. Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej i Godła Teraz Polska. We Wronkach Amica S.A. produkuje kuchnie gazowe i elektryczne, a także płyty grzejne. Zatrudnia tu ponad 2,5 tys. ludzi, zapewniając niemal całej załodze umowy o pracę oraz szereg benefitów – m.in. przedszkole i żłobek, dostęp do własnego ośrodka wypoczynkowego, a także kartę Multisport.

Poleć komunikat prasowy