Press room

Informacje prasowe

31 sierpnia 2018, 14:00

IFA 2018: płyty gazowe Amica z funkcją FlameControl

Międzynarodowa Wystawa Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD w Berlinie to miejsce nie tylko na nowości w segmencie sprzętu AGD, ale także usprawnienia w dobrze znanych już urządzeniach. Amica prezentuje funkcję FlameControl, która pomoże w precyzyjnym ustawieniu mocy grzania w płycie gazowej.

Najnowsze płyty gazowe Amica zapewniają pełną kontrolę nad wielkością płomienia: dziewięć poziomów mocy i intuicyjne pokrętła pozwalają precyzyjnie dopasować wielkość płomienia do rodzaju przygotowywanych dań. W odróżnieniu od standardowych płyt gazowych, które umożliwiają ustawienie mocy na słaby, średni lub mocny płomień, FlameControl precyzyjnie określa poziom grzania. Płomień na poziomie 2-3 jest idealny do duszenia potraw, poziomy 6-7 to optymalne rozwiązanie dla gotowania warzyw, a 8-9 do smażenia mięsa czy ryb. Dostosowanie wielkości płomienia to komfortowe, bezpieczne i oszczędne rozwiązanie, które optymalnie wykorzystuje energię. Teraz użytkownicy płyt gazowych mogą sterować poziomem grzania w sposób zbliżony do tego jaki mają do dyspozycji użytkownicy płyt indukcyjnych.

Produkty zobaczyć można w hali 7.1b na stoisku 101 berlińskich targów w dniach od 31 sierpnia do 5 września.

###

Grupa Amica to największy producent sprzętu gospodarstwa domowego z centralą w Polsce. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Poprzez marki Amica, Gram, Hansa i CDA Grupa generuje ponad 70 procent przychodów na blisko 60 rynkach zagranicznych. W swojej fabryce we Wronkach Amica produkuje kuchnie gazowe i elektryczne, a także płyty grzejne. W Polsce zatrudnia ponad 2,5 tys. ludzi zapewniając pracownikom szereg benefitów – m.in. przedszkole i żłobek oraz dostęp do własnego ośrodka wypoczynkowego. W całej Grupie Amica zatrudnia ponad 3 tysiące osób.

Poleć komunikat prasowy