Press room

Informacje prasowe

16 stycznia 2019, 09:56

Amica Generation V – zmywarki, które ułatwiają życie

Zmywarka to dziś jeden z podstawowych kuchennych sprzętów. Tego typu urządzenie to gwarancja, że ominie nas jedna z najmniej lubianych czynności domowych do których bez wątpienia można zaliczyć zmywanie. Zmywarka to także oszczędność czasu, wody i energii. Najlepiej więc zaplanować jego zakup już na etapie urządzania kuchni. Doskonałym wyborem będzie nowoczesna zmywarka wolnostojąca DFM658ACNTLRKID z najnowszej linii Amica Generation V.

Urządzając kuchnię zazwyczaj w pierwszej kolejności myślimy o piekarniku i lodówce, jednak warto wziąć pod uwagę także sprzęt, który pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu. Niezależnie od tego czy mamy dużą rodzinę, czy mieszkamy sami lub we dwójkę, bywają dni kiedy w zlewie piętrzą się naczynia, a my marzymy o tym, żeby ktoś za nas pozmywał. W takich sytuacjach zmywarka staje się najlepszą kuchenną przyjaciółką oraz nieocenioną pomocą. Wystarczy włożyć do niej brudne naczynia, nastawić odpowiedni program, a potem wyjąć czyste i lśniące. Nic prostszego. Wybierając urządzenie dla siebie, warto przyjrzeć się konkretnym funkcjom i rozwiązaniom, które są niezbędne do tego, aby zmywać dokładnie, szybko i oszczędnie. Takie z pewnością posiada zmywarka wolnostojąca DFM658ACNTLRKID marki Amica.

Urządzenie to wyposażone jest w innowacyjne ramię natryskowe  WaterSpinner, pozwalające dotrzeć wodzie do trudnodostępnych miejsc, co wpływa na skuteczność zmywania. Dzięki funkcjom: Up&Down oraz MaxiSpace3 w prosty sposób poradzimy sobie z odpowiednim umieszczeniem naczyń i sztućców w zmywarce. Pierwszy z systemów pozwala na aranżowanie przestrzeni w urządzeniu zgodnie z naszymi potrzebami. Górny kosz możemy przesuwać w górę i w dół (nawet przy pełnym załadunku), co pozwala uzyskać dodatkowe miejsce na duże garnki lub bardzo wysokie szklanki czy kieliszki. Dzięki MaxiSpace3 (trzeci, niezależny kosz umieszczony w górnej części komory) możemy włożyć do zmywarki więcej naczyń – aż do 14 kompletów. Ergonomia zarządzania przestrzenią zmywarki jest niezwykle ważna, ponieważ im pełniejsza zmywarka, tym większa ekonomia użytkowania sprzętu i większe oszczędności za każdym jej uruchomieniem. Nie ma jednak ryzyka, że w wypełnionym po brzegi urządzeniu, któreś z delikatnych naczyń ulegnie uszkodzeniu – zmywarka wyposażona jest w dodatkowe silikonowe wykończenia oraz specjalny koszyk na kieliszki, które zwiększają bezpieczeństwo naczyń podczas zmywania.

To, że zmywarka Amica z linii Generation V jest sprzętem niezwykle ułatwiającym codzienne życie, potwierdzają jej kolejne funkcje. TurboDrying – sprawia, że wyjmiemy z urządzenia perfekcyjnie wysuszone naczynia i nie będziemy musieli ich wycierać, a tym samym tracić czasu. ShineDose gwarantuje skuteczne dozowanie detergentu i środka nabłyszczającego, co oznacza odpowiednią czystość i połysk. Autoczyszczenie zaś odświeża i czyści zmywarkę, przedłużając jej żywotność, zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania, a co najważniejsze wszystko to „robi się samo”.  Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w program, Higiena 70°C, który idealnie sprawdza się w domach zamieszkanych przez alergików. Wyższa temperatura wody skutecznie redukuje wszelkie drobnoustroje oraz zarazki. Idealnym rozwiązaniem dla naczyń, które wymagają jedynie odświeżenia jest program Krótki 20’. Zaś tym, którzy chcą aby niezbyt mocno zabrudzone naczynia zostały pozmywane szybko, z pewnością spodoba się funkcja Skróć czas. Dzięki niej woda do mycia zasadniczego będzie cieplejsza o 3-4 stopnie, a każda z faz mycia będzie trwała krócej.

Nie bez znaczenia są także rozwiązanie takie jak Niski poziom głośności (42dB) urządzenia, a także Klasa energetyczna A+++ oraz Niskie zużycie wody 10,5 l. Sprzęt działa, a my go praktycznie nie słyszymy, a ponadto użytkując go, zużywamy mniej wody na cykl oraz mniej energii elektrycznej.

Robiąc remont czy urządzając kuchnię w nowym domu lub mieszkaniu warto rozważyć zakup zmywarki. Codzienność będzie o wiele bardziej komfortowa i zdecydowanie łatwiejsza – a to dzięki tym kilku funkcjom, które w zmywarkach marki Amica, mają za zadanie ułatwiać życie wszystkich domowników.

###

Grupa Amica to największy producent sprzętu gospodarstwa domowego z centralą w Polsce. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Poprzez marki Amica, Gram, Hansa i CDA Grupa generuje ponad 70 procent przychodów na blisko 60 rynkach zagranicznych. W swojej fabryce we Wronkach Amica produkuje kuchnie gazowe i elektryczne, a także płyty grzejne. W Polsce zatrudnia ponad 2,5 tys. ludzi zapewniając pracownikom szereg benefitów – m.in. przedszkole i żłobek oraz dostęp do własnego ośrodka wypoczynkowego. W całej Grupie Amica zatrudnia ponad 3 tysiące osób.

Poleć komunikat prasowy